Контакти

м. Вінниця
вул. Гоголя, 6а
(067) 430-55-85
(093) 430-55-85
alex.heynis@gmail.com
Пн.- Пт.: 10.00-18.00, Сб.Нд.- вих

Представництво інтересів у суді в Вінниці

     Послуги з представництва у суді фізичних та юридичних осіб. Як громадяни, так і юридичні особи мають свої права та обов'язки, при порушенні цих самих прав, їх оскарженні чи невизнанні, кожна особа має беззастережне право на захист власних прав, свобод та інтересів. Представництво інтересів клієнта на всіх стадіях судового процесу на території України від проведення експертизи документів до виконання рішення суду. Для максимально ефективного вирішення Ваших проблем буде проведено ретельний аналіз наданих документів та сформовано Вашу правову позицію.
     Представництво Ваших інтересів у судах, як загальної юрисдикції, так і в спеціалізованих господарському та адміністративному судах, а також ряд супутніх процедур:
• складання документів щодо досудового врегулювання спорів (листи, претензії, скарги);
• складання судових процесуальних документів документів (позови, клопотання, апеляції), підготовка позовних заяв, що максимально забезпечують захист Ваших інтересів;
• подання судових документів до судів загальної юрисдикції та господарських судів;
• подання інтересів у судах загальної юрисдикції, а також у спеціалізованих господарському та адміністративному судах;
• подання інтересів у суді апеляційної та касаційної інстанцій, а також швидкий та адекватний судовий розгляд.
     Представництво в суді позбавляє Вас тривалого вивчення особливостей процесуального законодавства, береже дорогоцінний час від стомлюючої систематизації матеріалів з предмету спору, а також забезпечить Вас грамотним консультуванням на всіх етапах процесу.
© 2023 СуперДовідка. Всі права под захистом. Розробкка сайта СуперДовідка.